برگزاري ششمين جلسه كميته كنترل پيك بار به ميزباني برق اهواز
ششمين جلسه كميته كنترل پيك بار به ميزباني برق اهواز و با حضورمديران عامل برق منطقه اي خوزستان، توزيع خوزستان،كهگيلويه و بويراحمد و جمعي از معاونين و مديران اين شركتها برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق اهواز ششمين جلسه كميته كنترل پيك بار به ميزباني اين شركت و با حضورمديران عامل برق منطقه اي خوزستان، توزيع خوزستان،كهگيلويه و بويراحمد و جمعي از معاونين و مديران اين شركتها برگزار شد.

  دراين جلسه همچنين بصورت ويديوكنفرانس با توانير و شركتهاي يزد، آذربايجان ،گيلان، زنجان، سمنان، فارس، سيستان بلوچستان، برق باختر، مازندران ارتباط برقرار و شركتها به بيان وضعيت پيك بار و ميزان مصرف و پيش بيني وضعيت عملكردي خود در هفته سيزدهم و چهاردهم سال جاري پرداختند.

   در بخش ديگري از اين جلسه با اشاره به افزايش رشد 8تا9درصدي مصرف نسبت به مدت مشابه سال قبل و افزايش 8/4درصدي درخرداد ماه سال جاري به نسبت خرداد ماه سال 97 و همچنين با توجه به پيش بيني افزايش دما و تعداد روزهاي گرم بيشتر طي ماههاي آينده در كل كشور، بر اطلاع رساني بهتر و راهكارهاي لازم به منظور حفظ پايداري شبكه و تامين برق مطئن و پايدار تاكيد شد.

تاریخ:
1398/04/02
تعداد بازدید:
61
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت