تقديراستاندارخوزستان از روابط عمومي برق اهوازجهت اطلاع رساني در مديريت سيلاب98
استاندار خوزستان با اهداء لوح سپاس به روابط عمومي اين شركت از همكاري و انجام اقدامات اضطراري و اطلاع رساني به موقع به مردم در مديريت سيلاب بي سابقه خوزستان در سال 98 تقدير بعمل آورد.

 به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق اهواز استاندار خوزستان با اهداء لوح سپاس به روابط عمومي اين شركت از همكاري و انجام اقدامات اضطراري و اطلاع رساني به موقع به مردم در مديريت سيلاب بي سابقه خوزستان در سال 98 تقدير بعمل آورد.

طي جلسه اي كه در سالن شهيد رجائي استانداري خوزستان و با حضور كليه مديران روابط عمومي دستگاههاي اجرائي استان برگزار شدازروابط عموميهاي برتركه در امر اطلاع رساني به موقع به مردم در خصوص سيلاب سال جاري موفق عمل كرده بودند بااهداء لوح سپاس تقدير بعمل آمد.

در بخشي از اين لوح سپاس كه به امضاء استاندار خوزستان اهداء شده، آمده است: پويائي و ترقي جامعه اسلامي مديون انسانهاي فرهيخته خردمندو متعهدي است كه همواره خرسندي حق تعالي را سرلوحه خويش قرار داده اند.

همچنين در بخش ديگري از اين سپاسنامه تلاش و اهتمام ارزنده روابط عمومي برق اهواز جهت همكاري و در راستاي كارگروهي و انجام اقدامات اضطراري در مديريت سيلاب بي سابقه خوزستان در بهار سال 98 را ارزشمند دانسته و تقديربعمل آورد.

 لازم به ذكر است در سيلاب سال98 بخشهاي وسيعي از شبكه برق كلانشهراهواز به زير آب رفت كه اين شركت  با اطلاع رساني به موقع و موثر و ارتباط لحظه اي با مردم از طريق شبكه هاي مجازي و رسانه هاي گروهي، از لحظه لحظه فعاليتهاي اين شركت كه از نخستين روزهاي بحران باحضور بيش از 180گروه عملياتي و در سه نوبت مشغول خدمت رساني و حفظ پايداري شبكه بودندحاضر مطلع شدند
تاریخ:
1398/03/12
تعداد بازدید:
41
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت